bilgi@villastatil.com 0533 155 74 23
TARİH SEÇ
REZERVASYON YAP

Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Rainbow
 • Havuz Ölçüleri : Genişlik: 8 metre, 4 metre / Derinlik: 1.50 metre
 • Doğa Manzaralı
 • Özel Havuz

VİLLA RAİNBOW

Kalkan'ın İslamlar mahallesinde balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanan kiralık villamız olan Villa Rainbow havuz terası korunaklı, muhafazakar balayı villamızdır. 1 yatak odalıdır, yatak odasında özel ısıtmalı jakuzi yer almaktadır. Şık ve modern eşyalar ile tasarlanan villamız doğa içerisinde sessiz sakin konumda yer almaktadır.

Yatak odası: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, klima, jakuzi ve içerisinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

SALON: Salonumuzda, oturma grubu, LCD TV, klima ve sehpa bulunmaktadır ve salonumuzda havuz terasına geçiş yapılabilmektedir.

MUTFAK: Modern amerikan mutfakta buz dolabı, fırın, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kettle, tost makinası,4 kişilik yemek masası, 4 lü ocak, yemek takılması, çatal ve bıçak, takımları, tencere ve tava takımları, bardaklar bulunmaktadır.

HAVUZ ÖLÇÜLERİ:Genişliği- 4 m, Uzunluk- 8 m, Derinlik- 1.55 m 

HAVUZ: Havuz terası korunaklı olup dış taraftan gözükmemektedir.Villamızın havuz terasında şezlong,şemsiye, masa tenisi, langırt, 2 kişilik yemek masası, oturma grubu ve salıncak bulunmaktadır.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz teslim edilir ve haftada 1 defa temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs. görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.
 
Depozito : Villaya girişte 1000 TL depozito alınmaktadır. Herhangi bir hasar, kırık dökük, kayıp gibi problemler olmadığı taktirde villadan ayrılıştan 10 dk önce villa kontrol edilip depozito misafirimize  iade edilmektedir. 
 
Giriş ve Çıkış Saatleri Hakkında: Tüm villalarıımızda giriş çıkış günleri börtü böcek ilaçlaması yapılmaktadır. ilk gün giriş saati öğleden sonra  16.00, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya/Aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.
 
Not: Havuzu korunaklı villlarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.
Antalya Havaalanı (230 Km)
Dalaman Havaalanı (130 Km)
Deniz (Plaj) (11 Km)
Hastane / Sağlık Merkezi (11 Km)
Merkez (10 Km)
Mini Market (1 Km)
Otobüs Durakları (10 Km)
Restaurant (1 Km)
Bu villada depozito ücreti 1000 ₺’ dir. Villa çıkışında yapılacak olan kontrollerde herhangi bir zarar / hasar görülmediği takdirde depozito miktarı misafire iade edilecektir.
TARİH GECELİK HAFTALIK
01 Haziran 2023 - 15 Haziran 2023
 • minimum 5 gece konaklama


1,786 ₺


12,500 ₺

16 Haziran 2023 - 25 Haziran 2023
 • minimum 5 gece konaklama


2,214 ₺


15,500 ₺

26 Haziran 2023 - 15 Eylül 2023
 • minimum 5 gece konaklama


2,643 ₺


18,500 ₺

16 Eylül 2023 - 30 Eylül 2023
 • minimum 5 gece konaklama


2,214 ₺


15,500 ₺

01 Ekim 2023 - 31 Ekim 2023
 • minimum 5 gece konaklama


1,500 ₺


10,500 ₺

01 Kasım 2023 - 30 Kasım 2023
 • minimum 5 gece konaklama


1,136 ₺


7,950 ₺

Hasar depozitosu 1000 ₺'dir
Boş Günler Dolu Rezerve

Benzer Villalar

Muhafazakar Villalar Villa DK

Villa DK

 • 4 Kişi
 • 3 Yatak odası
 • 2 Banyo
İNCELE
Doğa Manzaralı Villalar Villa Royal 3

Villa Royal 3

 • 6 Kişi
 • 3 Yatak odası
 • 3 Banyo
İNCELE
Muhafazakar Villalar Villa Narin 3

Villa Narin 3

 • 4 Kişi
 • 2 Yatak odası
 • 2 Banyo
İNCELE
Lüks Villalar Villa Palmiye

Villa Palmiye

 • 11 Kişi
 • 5 Yatak odası
 • 5 Banyo
İNCELE