bilgi@villastatil.com 0533 155 74 23
TARİH SEÇ
REZERVASYON YAP

Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo data-nav="thumbs" data-autoplay="true" data-allowfullscreen="native"> Villa Özge Duo
 • Havuz Ölçüleri : Boyu 10.30 x 4.20 m, Derinlik : 1.50 metredir
 • Doğa Manzaralı
 • Korunaklı Havuz
Villa Özge Duo Kalkan’ın Üzümlü bölgesinde konumlanmıştır. Eşsiz doğa manzarası ile iç içe tasarlanmış villamız 2 yatak odalı, 5 kişilik kapasiteye sahiptir. Muhafazakar villamızda gözlerden uzak, sakinliğin ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz, aynı zamanda oldukça geniş bahçeli olduğundan çocuklu aileler için oyun parkı kurulmuştur. Etrafı kapalı olan villamız muhafazakar aileler ve balayı çiftlerimize özel lüks eşyalarla dekore edilmiştir.
 
Yatak Odaları 
1. Yatak Odası : Çift kişilik yatak odamızda tatilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, çift kişilik jakuzimiz bulunmaktadır. Klima, komodin, elbise dolabı, makyaj masası, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.
 
2. Yatak Odası : Kalkan’ın eşsiz güzel manzarasıyla karşılıklı olan 3 adet tek kişilik yatak odamızda, klima, elbise dolabı, komodin, makyaj masası, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.
 
Salon : Havuz terasına direkt çıkışı olan büyük salonumuzda konforlu oturma grubu, klima, televizyon, internet, uydu alıcı, yemek masası, sehpa bulunmaktadır.
 
Mutfak : Villa Özge Duo’nun mutfağına adımınızı attığınızda kendinizi leziz yemekler yaparken bulabilirsiniz. Eksiksiz araç-gereçleriyle gözleri büyüleyen mutfağımızda buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, 4’lü ocak, elektrikli su ısıtıcısı, yemek takımı bulunmaktadır.
 
Havuz ve Bahçe : Dışarıdan görünmeyen, korunaklı havuzlu bahçemiz adeta göz büyülüyor. Büyük ve eşsiz bahçemizde özel yüzme havuzu, şezlonglar, yazın yakıcı güneşinden koruyacak güneş şemsiyeleri, masa-sandalyeler ve gün sonunda bütün ailenin başında toplanacağı barbekü bulunmaktadır.
 
Temizlik ve Bakım : Misafirlerimiz için en dikkat ettiğimiz nokta temizlik. Evinizdeki hijyeni ve rahatlığı villamızda sürdürmek de bizim görevimiz. Villamız size temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Profesyonel personelimiz haftada 1 defa temizlik yapar. Ekstra temizlik istediğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs. ücrete tabii olarak yapılır.
 
Depozito : Karşılıklı bir şekilde güven sağlamamız adına villaya ilk girişinizde 750 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir hasar, kırık dökük, kayıp gibi problemlerle karşılaşmadığımız takdirde villadan ayrılışınızdan 10 dakika önce villa kontrol edilip depozito misafirimize iade edilmektedir.
 
Giriş ve Çıkış Saatleri Hakkında: Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati 16.00, en son gün villadan ayrılma saati 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı şimdiden belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine özen gösteriniz.
 
Not: Doğa içerisinde yer alan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek, haşere türü hayvanların bulunma ihtimali maalesef vardır. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına yanınızda koruyucu vücut spreyi getirmenizi tavsiye ederiz.
 
Not: Havuzu korunaklı villalarımızda sizlere %100 görünmeme garantisi verememekteyiz. Bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.
Antalya Havaalanı (230 Km)
Dalaman Havaalanı (130 Km)
Deniz (Plaj) (9 Km)
Hastane / Sağlık Merkezi (9 Km)
Merkez (8 Km)
Mini Market (1 Km)
Otobüs Durakları (5 Km)
Restaurant (1 Km)
Bu villada depozito ücreti 3000 ₺’ dir. Villa çıkışında yapılacak olan kontrollerde herhangi bir zarar / hasar görülmediği takdirde depozito miktarı misafire iade edilecektir.
TARİH GECELİK HAFTALIK
01 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024
 • minimum 2 gece konaklama


2,850 ₺


19,950 ₺

01 Mayıs 2024 - 31 Mayıs 2024
 • minimum 2 gece konaklama


3,564 ₺


24,950 ₺

01 Haziran 2024 - 14 Haziran 2024
 • minimum 3 gece konaklama


4,993 ₺


34,950 ₺

15 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024
 • minimum 2 gece konaklama


6,564 ₺


45,950 ₺

01 Temmuz 2024 - 31 Ağustos 2024
 • minimum 3 gece konaklama


8,564 ₺


59,950 ₺

01 Eylül 2024 - 09 Eylül 2024
 • minimum 2 gece konaklama


6,564 ₺


45,950 ₺

10 Eylül 2024 - 30 Eylül 2024
 • minimum 2 gece konaklama


4,993 ₺


34,950 ₺

01 Ekim 2024 - 31 Ekim 2024
 • minimum 2 gece konaklama


3,564 ₺


24,950 ₺

01 Kasım 2024 - 30 Kasım 2024
 • minimum 2 gece konaklama


2,850 ₺


19,950 ₺

Hasar depozitosu 3000 ₺'dir
Boş Günler Dolu Rezerve

Benzer Villalar

Muhafazakar Villalar Villa Oscar

Villa Oscar

 • 6 Kişi
 • 3 Yatak odası
 • 3 Banyo
İNCELE
Muhafazakar Villalar Villa Emir 2

Villa Emir 2

 • 6 Kişi
 • 3 Yatak odası
 • 3 Banyo
İNCELE
Balayı Villaları Villa Sazak

Villa Sazak

 • 2 Kişi
 • 1 Yatak odası
 • 1 Banyo
İNCELE
Balayı Villaları Villa Zeytin Dalı

Villa Zeytin Dalı

 • 2 Kişi
 • 1 Yatak odası
 • 1 Banyo
İNCELE